Aktuální událost

Péče o miminko, kojení, šestinedělí

Termín: 4.8.2020 od 9:00 - 17:00

Čekáte první miminko a začínáte si uvědomovat, že vstupujete do úplně nové situace? Co miminko potřebuje? Jak se vyvíjí? Jak je to s hygienou, kosmetikou, spánkem...? Je dobré nosit a v čem? Jaké pořídit pleny? Co je to ta bezplenková komunikační metoda - funguje to? Jak na kojení? A co to šestinedělí - musím o tom také něco vědět?

Pokud máte tyto a podobné otázky, připojte se a Vaše otázky nezůstanou nezodpovězeny.

Místo konání: Mateřské centrum Nechanice (15km od Hradce Králové), Raabova 110, Nechanice (kulturní dům)

Cena: 1300,-Kč

Příprava na přirozený porod

Termín: 20.6.2020

Porod může být posilující a pozitivní zážitek! Nevěříte? Přijďte se dovědět, jak to příroda zařídila, co je opravdu důležité a jak je možné se na přirozený porod připravit.

Kurz je určen nejen ženám, které čekají první miminko a jejich partnerům, ale i ženám, které už dítě mají, ale chtěly by více porozumět přirozenému porodu a připravit se na vědomé prožití narození svého dalšího dítěte. I v případě vícerodiček je přítomnost partnera vítána.

Počet míst omezen!

O čem si budeme povídat?

Tématem bude především porod. Co to vlastně je normální porod? Jak je to zařízeno, aby vše probíhalo dobře. Jakou roli hraje psychika ženy? Budeme mluvit o jedinečnosti zrození a síle ženy, o roli partnera u porodu i po něm. Zmíníme roli aromaterapie a bylinek, přičichneme si k vybraným éterickým olejům. Dovíte se o zvláštnostech posledních týdnů před porodem a koukneme se mimo jiné na porodní přání.

Součástí lekce je i relaxace, dechové cvičení, masážní techniky.

 

Místo konání: Mateřské centrum Nechanice (15km od Hradce Králové), Raabova 110, Nechanice (kulturní dům)

Termín: 20.6.2020 od 9:00 - 17:00

Cena: 1300,-Kč (partner zdarma)